Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ГОЛЯМАТА МАСА ни събира отново тази събота

На 23 август, събота, ГОЛЯМАТА МАСА на район „Оборище“ се завръща на емблематичната ул. „Екзарх Йосиф“. 60-метровата трапеза ще очаква съседи, приятели и гости в отсечката между ул. „Бенковски“ и ул. „Будапеща“. Това издание е посветено на „Първите приятели“ – тези, с които сме тичали по улиците, играли сме заедно в детството и днес споделяме…

Прочетете повече